Ravi Hukuk Bürosu

Büromuz, hizmetlerini müvekkillerimizin değişen ihtiyaçlarına uygun olarak geliştirmeye ve yenilikçi , kaliteli hizmetler sunmaya kararlıdır.

Hızlı Çözüm
Gennç ve sürekli gelişime açık avukatlarımız, ekip çalışmasına dayalı ve çözüm odaklı hizmet ile hızlı çözümler üretmektedir.
Doğru Çözümler
Hukuk büromuzun felsefesi ve temel hareket tarzı, müvekkillerimizin tüm iş ve işlemlerinde öncelikle önleyici hukuka yani hukuki danışmanlık hizmetlerine ağırlık vermek ve doğru çözümler üretmektir.
Hukukun Üstünlüğü
Hukukun üstünlüğüne olan inancımız, kişisel ve toplumsal adaletin gerçekleşmesine yönelik büyük tutkumuz, sonuca ve çözüme dönük akademik titizliğimiz bize yol göstermektedir.
RAVİ HUKUK BÜROSU

Önceliğimiz  hukukun üstünlüğü

RAVİ HUKUK  BÜROSU’ nun nihai hedefi, sağladığı hukuki hizmeti gerek ulusal gerekse  uluslararası ihtiyaçların karşılanması ve kalite sürekliliğinin sağlanması için ulusal ve uluslararası hukuki ve finansal gelişmeleri yakından takip etmekte; böylece yalnızca var olan sorunlara çözüm üretmek dışında sorunları ortaya çıkmadan engellemeyi hedefler.

Ticaret Hukuku
100%
İcra Hukuku
100%
İdare Hukuku
100%
RAVİ HUKUK BÜROSU

İhtiyaçlarınıza
en uygun çözümler

“Müvekkillerimizin başarısını, kendi başarımızdan önde görürüz. Müvekkillerimizin değişen ihtiyaçlarına daha doğru ve etkin bir şekilde cevap verebilmek için onların faaliyet gösterdiği sektördeki gelişmeleri yakından takip eder, bu sektörde sadece hukuki değil ticari bilgileri de edinerek bilgilerimizi derinleştirir” anlayışıyla müvekkillerin hukuki sorunlarını benimser ve sonuç odaklı yaklaşımla vekalet ilişkisini yürütür.

Spor Hukuku
100%
Kamulaştırma
100%